Schoolteam

U kan de verschillende leden van ons schoolteam bereiken via Smartschool.

 

Directeur

Peter Van Hove

053/64.59.50  –  peter.van.hove@kadenderleeuw.be

 

Beleidsteam

  • Hilde De Sutter (adjunct-directeur)
  • Annick De Wael (coördinator eerste graad Denderleeuw)
  • Karen De Wael (coördinator eerste graad Liedekerke)
  • Nadia Holderbeke (beleidsmedewerker gedrag)
  • Sigrid De Smedt (beleidsmedewerker taal)
  • Helena De Schepper (beleidsmedewerker infrastructuur, veiligheid en stage)
  • Hilde De Meyer (intern pedagogisch adviseur)

Leerlingenbegeleiding

  • Ellen Vermoesen (leerlingenbegeleider eerste graad, campus De Nayerstraat Denderleeuw)
  • Karen De Wael (leerlingenbegeleider eerste graad, campus Kleemputtenstraat Liedekerke)
  • Wendy De Geyndt (leerlingenbegeleider tweede en derde graad)
  • Sander Feys (leerlingenbegeleider tweede en derde graad)
  • Nadia Holderbeke (gedragscoach)
  • Sigrid De Smedt (taalcoach)

 

Leerlingensecretariaat Kouterbaan 20 – Denderleeuw

053/64.59.50  –  info@kadenderleeuw.be

  • Dorien Breynaert (leerlingensecretariaat)
  • Sandra Van Kerkhoven (leerlingensecretariaat)
  • Agneta Gernaey (leerlingensecretariaat)
  • Joni De Pelsmaeker (leerlingensecretariaat)

 

Algemeen secretariaat

053/64.59.50  –  info@kadenderleeuw.be

  • Nathalie Van Pollaert (personeelsadministratie)
  • Reninka Gies (boekhouding)
  • Els De Bie (leerlingenfacturatie)
  • Yves Elskens (intern ICT-coördinator)
  • Jasper Thibaut (ICT-coördinator scholengroep)

 

Secretariaat De Nayerstraat 11a – Denderleeuw

053/46.75.00  –   msd@kadenderleeuw.be

  • Annick De Wael (coördinator middenschool Denderleeuw)
  • Laura Robberechts (leerlingensecretariaat)
  • David Heyman (leerlingensecretariaat)

 

Secretariaat Kleemputtenstraat 20 – Liedekerke

053/46.74.00  –  msl@kadenderleeuw.be

  • Karen De Wael (coördinator middenschool Liedekerke)
  • Kathy De Caluwé (leerlingensecretariaat)

 

Vakgroep Nederlands

  • Brackeva Isabelle
  • De Groeve Jolien
  • D’Hoir Ann
  • Feys Sander
  • Maes Thomas
  • Piens Bieke
  • Pools Athina
  • Van Hauwermeiren Liese (voorzitter)
  • Van Schepdael Annelies

Vakgroep Economie

  • Bruyneel Cindy
  • Delodder Tilly
  • De Wolf Anne (voorzitter)
  • Heyninck Pieter-Jan
  • Huybrecht Rita
  • Muylaert Veerle
  • Philips Michèle
  • Van den Stockt Jeroen
  • Van der Perre Chloë
  • Van Droogenbroeck Joeri
  • Van Stichel Pallieter

Vakgroep Humane wetenschappen – Latijn – PO/MO

  • De Geyseleer Amber
  • De Smedt Sigrid (voorzitter)
  • De Waele Els
  • D’hoe Ruben
  • Pevernagie Kyle
  • Simoen Geert
  • Slagmuylder Jonathan
  • Vlaeminck Christel
  • Wenseleers Donar

Vakgroep Informatica

  • Heyninck Pieter-Jan
  • Philips Michèle (voorzitter)
  • Van Droogenbroeck Joeri
  • Van Stichel Pallieter

Vakgroep Levensbeschouwing

  • Akoudad Warda
  • Cornand Chantal
  • Dalli Mehmet
  • Daskal Hana
  • Franken Philippe
  • Gerard Barbara (voorzitter)
  • Janssens Timothy
  • Mahi Jean-Marie
  • Raes Fanny
  • Van der Cammen Pieter
  • Van Bemten Inge

Vakgroep LO

  • De Neef Kristof
  • De Smet Walter (voorzitter)
  • D’Hauwers Hannes
  • Jacobs Bart
  • Malfroot Frederik
  • Pollet Sylvie
  • Van den Eeckhout Bart
  • Van Ransbeeck Oona

Vakgroep PAV

  • De Block Bram
  • De Pril Elke
  • De Waele Els
  • Geldhof Ann
  • Slaghmuylder Jonathan
  • Vermoesen Ellen (voorzitter)
  • Wagener Shern

Vakgroep Techniek

  • De Clercq Lieve (voorzitter)
  • De Maeseneer Patrick
  • Demol Dirk
  • Geerts Marleen
  • Schelfthout Mathias

Vakgroep Verzorging

  • De Waele Els
  • Geldhof Ann (voorzitter)
  • Huylebroeck Linde
  • Van Craen Tessa
  • Van Daele Jolinde
  • Van de Velde Nina
  • Van de Velde – Lenssens Ilse
  • Verleysen Petra

Vakgroep Vreemde Talen

  • Debrulle Ruben
  • De Bruyn Birgit
  • De Pril Elke
  • Delvaeye Annick
  • El Ghouch Youssef
  • Feys Sander
  • Lamrani Sana
  • Ntakiyica Angelique
  • Ouakas Assia
  • Pevernagie Kyle
  • Pools Athina
  • Siccard Isabelle (voorzitter)
  • Simoen Geert
  • Serban Corina
  • Van Hauwermeiren Liese
  • Van Schepdael Annelies

Vakgroep Wetenschappen

  • De Caluwe Danny
  • Elskens Jana
  • Heyninck Pieter-Jan
  • Rosseel Severine
  • Segers Jurgen
  • Vandenbergh Matthias
  • Vanluchene Glenn
  • Van Vaerenbergh Agnes
  • Vyverman Xantia (voorzitter)

Vakgroep Wiskunde

  • Dawoud Freya (voorzitter)
  • De Smet Petra
  • Hoffelinck Liesbeth
  • Rottiers William
  • Vandenbergh Matthias
  • Van den Berghe Klaas
  • Van Rossem Dries
  • Wasteels Vicky